Acumulator inteligent DJI FPV, 2000 mAh, 22.2V

În stoc
SKU
SPY-95082
701,99 RON
  • Tip baterie: LiPo 6 celule
  • Capacitate: 2000 mAh
  • Tensiune: 22.2 V
  • Tensiune incarcare maxima: 25.2 V
  • Energie: 44.4 Wh @ 0.5C
Detalii

Acumulator inteligent DJI FPV, 2000 mAh, 22.2V

Marcă: DJI. Cod producător: CP.FP.00000023.01.

Specificații tehnice

Tip baterieLiPo 6 celule
Capacitate2000 mAh
Tensiune22.2 V
Tensiune incarcare maxima25.2 V
Energie44.4 Wh @ 0.5C
Putere incarcare maxima90 W
Rata descarcare10C (tipic)
Temperatura incarcare5°C - 40°C
Timp incarcareaprox. 50 minute
Greutateaprox. 295 g
Afisaj nivel baterieDa
Protectie supraincarcareDa
Protectie supracurentDa
Protectie descarcare excesivaDa
Protectie scurtcircuitDa
Incarcare echilibrataDa
Mod hibernareDa
Detectare temperaturaDa
Specificații
Specificații
Marcă DJI
Cod producător CP.FP.00000023.01
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Acumulator inteligent DJI FPV, 2000 mAh, 22.2V

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate