Buton incendiu adresabil Bosch DM1103B-Ex, dubla actiune, policarbonat, compatibil SB3-Ex, rosu

În stoc
SKU
SPY-86104
1.735,68 RON
  • Voltaj operare: 16-26 VDC
  • Diamentru fire de conectare: 0.28 - 1.5 mm
  • Cosum: 0.26 mA
  • Dimensiuni: 134.3 x 134.3 x 43.2 mm
  • Material carcasa: plastic, PC
Detalii

Buton incendiu adresabil Bosch DM1103B-Ex, dubla actiune, policarbonat, compatibil SB3-Ex, rosu

Marcă: Bosch. Cod producător: DM1103B-EX.

Specificații tehnice

Voltaj operare16-26 VDC
Diamentru fire de conectare0.28 - 1.5 mm
Cosum0.26 mA
Dimensiuni134.3 x 134.3 x 43.2 mm
Material carcasaplastic, PC
Culoarerosie
Greutate200 grame
Grad protectieIP54
Temperatura operare-25 la 70°C
Specificații
Specificații
Marcă Bosch
Cod producător DM1103B-EX
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Buton incendiu adresabil Bosch DM1103B-Ex, dubla actiune, policarbonat, compatibil SB3-Ex, rosu

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate