Centrala control acces IP ZKTeco CON-C2-260, 2 usi, 30.000 carduri, 3.000 amprente, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-76852
649,99 RON
  • Numar usi controlate: 2
  • Numar cititoare suportate: 8 (4 cititoare RS-485, 4 cititoare Wiegand 26 biti)
  • Numar intrari: 6 (2 dispozitive de iesire, 2 status usa, 2 AUX)
  • Numar iesiri: 4 (Releu cu 2 forme C pentru blocare si releu cu 2 forme C pentru iesire auxiliara)
  • Capacitate carduri: 30.000
Detalii

Centrala control acces IP ZKTeco CON-C2-260, 2 usi, 30.000 carduri, 3.000 amprente, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: CON-C2-260.

Specificații tehnice

Numar usi controlate2
Numar cititoare suportate8 (4 cititoare RS-485, 4 cititoare Wiegand 26 biti)
Numar intrari6 (2 dispozitive de iesire, 2 status usa, 2 AUX)
Numar iesiri4 (Releu cu 2 forme C pentru blocare si releu cu 2 forme C pentru iesire auxiliara)
Capacitate carduri30.000
Capacitate amprente3.000
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP si RS-485
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Alimentare9.6V-14.4V DC
Dimensiuni350 x 90 x 300 mm
Greutate3.6 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător CON-C2-260
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Centrala control acces IP ZKTeco CON-C2-260, 2 usi, 30.000 carduri, 3.000 amprente, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate