Centrala conventionala de incendiu 12 zone Esser ESS12-2PLUS, 4.3 inch TFT

În stoc
SKU
SPY-80624
Preț la cerere
  • Ecran: 4.3 inch TFT
  • Curent total: 2.4 A
  • Tensiune incarcare acumulator: 27.3 V (la 20°C) (nu este inclus in pachet)
  • Curent incarcare acumulator: max 300 mA
  • Siguranta acumulator: F4AL 250 V (5 x 20 mm)
Detalii

Centrala conventionala de incendiu 12 zone Esser ESS12-2PLUS, 4.3 inch TFT

Marcă: Esser. Cod producător: ESS12-2PLUS.

Specificații tehnice

Ecran4.3 inch TFT
Curent total2.4 A
Tensiune incarcare acumulator27.3 V (la 20°C) (nu este inclus in pachet)
Curent incarcare acumulatormax 300 mA
Siguranta acumulatorF4AL 250 V (5 x 20 mm)
Iesire supraveghere alarmare2x 500 mA
Iesire alimentare consumatori externi2x 250 mA / 18.5 - 28.5 VDC (24 VDC nominal)
Sectiune conductoare terminalemax 2.5 mm²
CuloareRAL 7021
MaterialABS V0
Grad de protectieIP30
Alimentare120/230 V ±15%, 50/60 Hz
Temperatura de functionareintre -5°C si +45°C
Umiditatemax 95%
Dimensiuni380 x 350 x 125 mm
Greutate4 Kg
Specificații
Specificații
Marcă Esser
Cod producător ESS12-2PLUS
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Centrala conventionala de incendiu 12 zone Esser ESS12-2PLUS, 4.3 inch TFT

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate