Controler de acces 3 in 1 contactless biometric IP ZKTeco GL-G3PRORF-12, ecran 4.3 inch, 600 palme, 12.000 fete, 20.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75185
3.463,07 RON
  • Ecran: 4.3 inch, TFT tactil
  • Capacitate fete: 12.000
  • Capacitate palme: 6.000
  • Capacitate carduri: 20.000 (EM & MF)
  • Numar evenimente: 200.000
Detalii

Controler de acces 3 in 1 contactless biometric IP ZKTeco GL-G3PRORF-12, ecran 4.3 inch, 600 palme, 12.000 fete, 20.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-G3PRORF-12.

Specificații tehnice

Ecran4.3 inch, TFT tactil
Capacitate fete12.000
Capacitate palme6.000
Capacitate carduri20.000 (EM & MF)
Numar evenimente200.000
ComunicareTCP/IP, USB-host, iesire Wiegand
FunctiiID card, cod de lucru, WDMS, DST, SMS, sonerie programabila, auto-comutare status prezenta, record query, photo ID, wallpaper customizabil & screen saver
Functii specialemultiple moduri de verificare biometrica
SoftwareBioTime 8.0 / ZKBioSecurity (T & A) / WDMS
FataFAR - ≤ 0.001 %; FRR - ≤ 1 %
PalmaFAR - ≤ 0.01 %; FRR - ≤ 1 %
Culoarealb
Curent< 500 mA
Alimentare12V DC
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Dimensiuni199.2 x 171.8 x 96.9 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-G3PRORF-12
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces 3 in 1 contactless biometric IP ZKTeco GL-G3PRORF-12, ecran 4.3 inch, 600 palme, 12.000 fete, 20.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate