Controler de acces 3 in 1 contactless biometric IP ZKTeco GL-G3PRORF-12-P, ecran 4.3 inch, 6.000 palme, 12.000 fete, 20.000 carduri, 200.000 evenimente, PoE

În stoc
SKU
SPY-76743
3.546,60 RON
  • Ecran: 4.3 inch, TFT tactil
  • Capacitate fete: 12.000
  • Capacitate palme: 6.000
  • Capacitate carduri: 20.000 (EM & MF)
  • Numar evenimente: 200.000
Detalii

Controler de acces 3 in 1 contactless biometric IP ZKTeco GL-G3PRORF-12-P, ecran 4.3 inch, 6.000 palme, 12.000 fete, 20.000 carduri, 200.000 evenimente, PoE

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-G3PRORF-12-P.

Specificații tehnice

Ecran4.3 inch, TFT tactil
Capacitate fete12.000
Capacitate palme6.000
Capacitate carduri20.000 (EM & MF)
Numar evenimente200.000
ComunicareTCP/IP, iesire Wiegand
Functiimodul dual RFID, cod de lucru/WDMS/comutare automata de prezenta/DST/Programare sonerie, PoE
Functii specialemultiple moduri de verificare biometrica
SoftwareBioTime 8.0 / ZKBioSecurity (T & A) / WDMS
FataFAR - ≤ 0.001 %; FRR - ≤ 1 %
PalmaFAR - ≤ 0.01 %; FRR - ≤ 1 %
Culoarealb
Curent< 500 mA
Alimentare12V DC
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Dimensiuni199.2 x 171.8 x 96.9 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-G3PRORF-12-P
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces 3 in 1 contactless biometric IP ZKTeco GL-G3PRORF-12-P, ecran 4.3 inch, 6.000 palme, 12.000 fete, 20.000 carduri, 200.000 evenimente, PoE

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate