Controler de acces biometric IP ZKTeco ACO-BR1200-FB-1, ecran 2.8 inch, 10.000 carduri, 10.000 amprente, 150.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75248
3.395,31 RON
  • Ecran: 2.8 inch, tactil
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Capacitate amprente: 10.000
  • Numar evenimente: 150.000
  • Comunicare: TCP/IP, RS232
Detalii

Controler de acces biometric IP ZKTeco ACO-BR1200-FB-1, ecran 2.8 inch, 10.000 carduri, 10.000 amprente, 150.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: ACO-BR1200-FB-1.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch, tactil
Capacitate carduri10.000 (EM)
Capacitate amprente10.000
Numar evenimente150.000
ComunicareTCP/IP, RS232
Control acces2 relee
Functii standardself-service query, DST, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, ADMS, DNS
Format scanare codPDF417, model cod QR 1/2, Micro QR, Data Matrix, GS1-DataBar
SDK & SoftwarePush SDK, ZKBioSecurity
Alimentare12V/3A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător ACO-BR1200-FB-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces biometric IP ZKTeco ACO-BR1200-FB-1, ecran 2.8 inch, 10.000 carduri, 10.000 amprente, 150.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate