Controler de acces biometric IP ZKTeco GL-G3PLUS-1, ecran 4.3 inch tactil, 5.000 amprente, 3.000 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75442
3.940,55 RON
  • Ecran: 4.3 inch, TFT tactil
  • Capacitate fete: 3.000 (1:N)
  • Capacitate amprente: 5.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 100.000
Detalii

Controler de acces biometric IP ZKTeco GL-G3PLUS-1, ecran 4.3 inch tactil, 5.000 amprente, 3.000 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-G3PLUS-1.

Specificații tehnice

Ecran4.3 inch, TFT tactil
Capacitate fete3.000 (1:N)
Capacitate amprente5.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, USB-host, iesire Wiegand
FunctiiID card, cod de lucru, WDMS, DST/SMS/Programare sonerie, Status auto-comutabil pentru prezenta, interogare inregistrare, ID photo, wallpaper si screen saver
Functii specialerecunoastere faciala precisa sub lumina puternica (pana la 60.000 de lux), cea mai recenta recunoastere faciala ZKTeco, algoritm, usor de recunoscut utilizatorii, purtarea ochelarilor si palariei, previne inregistrarea repetata a fetei
Interfata control accesiesire releu incuietoare, iesire alarma, buton iesire, senzor usa, iesire sonerie externa
SoftwareBioTime8.0 / ZKBioSecurity (T & A), ZKTime.Web/Biotime 7.0, ZKAccess 3.5, WDMS
AmprenteFAR - ≤ 0.0001 %; FRR - ≤ 0.01 %
FataFAR - ≤ 0.001 %; FRR - ≤ 1 %
Culoarenegru
Curent< 500 mA
Standard PoEIEEE 802.3at
Alimentare12V DC, PoE
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Dimensiuni199.2 × 171.8 × 131.3 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-G3PLUS-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces biometric IP ZKTeco GL-G3PLUS-1, ecran 4.3 inch tactil, 5.000 amprente, 3.000 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate