Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-ICLOCK-560ZMM-12, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente, PoE

În stoc
SKU
SPY-75260
1.699,99 RON
  • Ecran: 3.5 inch
  • Capacitate amprente: 8.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM + MF)
  • Numar evenimente: 100.000
  • Comunicare: TCP/IP, RS232/485, USB Host
Detalii

Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-ICLOCK-560ZMM-12, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente, PoE

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-ICLOCK-560ZMM-12.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch
Capacitate amprente8.000
Capacitate carduri10.000 (EM + MF)
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, RS232/485, USB Host
FunctiiServer WEB, cod de lucru, DST, SMS, inregistrare interogare, sonerie programabila, comutare status automat, photo ID, intrare T9, PoE
SoftwareZKTime Cloud, ZKTime Enterprise, ZKTime Small Business, BioTime 7, ZKTime.Net
Taste functiiT1-8
Viteza de verificare≤ 0.5 sec
Alimentare5V DC/1.5 A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni189 x 136 x 44 mm
Greutate1.3 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-ICLOCK-560ZMM-12
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-ICLOCK-560ZMM-12, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente, PoE

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate