Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-ICLOCK-680ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75142
2.249,30 RON
  • Ecran: 3.5 inch, TFT
  • Capacitate amprente: 8.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 200.000
  • Comunicare: RS232/485, TCP/IP, USB-host
Detalii

Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-ICLOCK-680ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-ICLOCK-680ZMM-1.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch, TFT
Capacitate amprente8.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente200.000
ComunicareRS232/485, TCP/IP, USB-host
Functiicod de lucru, SMS, DST, sonerie programabila, self-serce query, comutare status automat, intrare T9, photo ID, ID utilizator din 9 cifre, anti-passback
Interfata control accesblocare electrica externa, senzor usa, buton iesire, alarma, sonerie
Semnal Wiegandintrare & iesire
SoftwareZKTime Enterprise, ZKTime Small Business, BioTime 7, ZKTime.Net 3.0
Viteza de verificare≤ 1 sec
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni205.6 x 150 x 41.6 mm
Greutate1.4 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-ICLOCK-680ZMM-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-ICLOCK-680ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate