Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-SILKFP-101TA-1, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75091
1.758,53 RON
  • Ecran: 2.8 inch, TFT
  • Capacitate amprente: 3.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 100.000
  • Comunicare: TCP/IP, USB
Detalii

Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-SILKFP-101TA-1, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-SILKFP-101TA-1.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch, TFT
Capacitate amprente3.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, USB
Functiiserver WEB, cod de lucru, SMS, DST, sonerie programabila, self-service query, comutare status automat, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, photo ID
Alimentare5V DC/0.8 A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni192 x 140 x 42.5 mm
Greutate1.05 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-SILKFP-101TA-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces biometric IP ZKTeco TA-SILKFP-101TA-1, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate