Controler de acces biometric portabil ZKTeco TA-S922ZMM-G1, 3.5 inch, parola, 5.000 amprente, 30.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75156
3.046,66 RON
  • Ecran: 3.5 inch, TFT
  • Capacitate amprente: 5.000
  • Capacitate carduri: 30.000 (EM)
  • Numar evenimente: 200.000
  • Senzor de amprente: ZK
Detalii

Controler de acces biometric portabil ZKTeco TA-S922ZMM-G1, 3.5 inch, parola, 5.000 amprente, 30.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-S922ZMM-G1.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch, TFT
Capacitate amprente5.000
Capacitate carduri30.000 (EM)
Numar evenimente200.000
Senzor de amprenteZK
ComunicareTCP/IP, USB-host, WiFi, GPRS, 3G (WCDMA) - optional
FunctiiADMS, cod de lucru, DST, self-service query, comutare status automat, intrare T9, photo ID, ID utilizator din 9 cifre, SMS, ID card
Grad de protectieIP65
Culoaregri
Alimentare12V DC/3A, baterie de backup incorporata (7600 mAh)
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni225 x 235 x 125 mm
Greutate1.65 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-S922ZMM-G1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces biometric portabil ZKTeco TA-S922ZMM-G1, 3.5 inch, parola, 5.000 amprente, 30.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate