Controler de acces facial IP WiFi ZKTeco GL-PROFACE-X-P-2-CH-W, ecran 8 inch, 2 MP, 30.000 fete, 50.000 carduri, 10.000 evenimente, montaj in turnichet

În stoc
SKU
SPY-76748
4.885,56 RON
  • Ecran: 8 inch IPS LCD Tactil (400 Lux)
  • Rezolutie: 800 x 1280 px
  • Camera: 2 Megapixeli WDR Low Light Camera
  • Capacitate fete: 30.000 (1:N)
  • Capacitate carduri: 50.000 (MF)
Detalii

Controler de acces facial IP WiFi ZKTeco GL-PROFACE-X-P-2-CH-W, ecran 8 inch, 2 MP, 30.000 fete, 50.000 carduri, 10.000 evenimente, montaj in turnichet

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-PROFACE-X-P-2-CH-W.

Specificații tehnice

Ecran8 inch IPS LCD Tactil (400 Lux)
Rezolutie800 x 1280 px
Camera2 Megapixeli WDR Low Light Camera
Capacitate fete30.000 (1:N)
Capacitate carduri50.000 (MF)
Capacitate palme5.000
Numar poze utilizator10.000
Numar poze evenimente10.000
Capacitate treceri1.000.000
Caracteristici de control accesanti-passback, interfata de control acces pentru incuietoarea electrica externa, senzor usa, buton iesire, alarma si sonerie
ComunicareTCP/IP, WiFi, intrare/iesire Wiegand, SRB, cititor RS485
Montajin turnichet
SoftwareZKBioAccess, ZKBioSecurity
Grad de protectieIP68 & IK04
Alimentare12V DC
Temperatura de functionare-30°C - +60°C
Umiditate≤ 93 %
Dimensiuni227 x 143 x 26 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-PROFACE-X-P-2-CH-W
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces facial IP WiFi ZKTeco GL-PROFACE-X-P-2-CH-W, ecran 8 inch, 2 MP, 30.000 fete, 50.000 carduri, 10.000 evenimente, montaj in turnichet

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate