Controler de acces facial IP ZKTeco GL-PROFACE-X-P-1-W, ecran 8 inch, 2 MP, 30.000 fete, 50.000 carduri, 10.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75243
4.529,44 RON
  • Ecran: 8 inch IPS LCD Tactil (400 Lux)
  • Rezolutie: 800 x 1280 px
  • Camera: 2 Megapixeli WDR Low Light Camera
  • Capacitate fete: 30.000 (1:N)
  • Capacitate carduri: 50.000 (EM)
Detalii

Controler de acces facial IP ZKTeco GL-PROFACE-X-P-1-W, ecran 8 inch, 2 MP, 30.000 fete, 50.000 carduri, 10.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-PROFACE-X-P-1-W.

Specificații tehnice

Ecran8 inch IPS LCD Tactil (400 Lux)
Rezolutie800 x 1280 px
Camera2 Megapixeli WDR Low Light Camera
Capacitate fete30.000 (1:N)
Capacitate carduri50.000 (EM)
Numar poze utilizator10.000
Numar poze evenimente10.000
Capacitate treceri1.000.000
Interfata control accesiesire releu incuietoare | iesire alarma / intrare auxiliare | buton iesire / senzor usa
Functii specialedetectarea mastii / verificarea fetei (0.3 s) / detectarea fetei in timp real / comunicare Https criptata optional / eveniment snapshot
Functii standardnivel-uri de acces, grupuri, concediu, DST, mod duress (parola), anti-passback, record query, wallpaper customizabil & screen saver, alarma tamper
ComunicareTCP/IP, intrare/iesire Wiegand, WiFi (optional), RS485 / RS232
SoftwareZKBioAccess, ZKBioSecurity
Montajpe perete
Grad de protectieIP68 & IK04
Alimentare12V DC
Temperatura de functionare-30°C - +60°C
Umiditate≤ 93 %
Dimensiuni227 x 143 x 26 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-PROFACE-X-P-1-W
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces facial IP ZKTeco GL-PROFACE-X-P-1-W, ecran 8 inch, 2 MP, 30.000 fete, 50.000 carduri, 10.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate