Controler de acces facial IP ZKTeco LC-MV360-W-1, ecran 2.8 inch, parola, 1.500 fete, 2.000 amprente, 2.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75085
1.682,56 RON
  • Ecran: 2.8 inch, TFT
  • Capacitate amprente: 2.000
  • Capacitate carduri: 2.000 (EM)
  • Numar evenimente: 100.000
  • Comunicare: TCP/IP, USB-host, WiFi (optional)
Detalii

Controler de acces facial IP ZKTeco LC-MV360-W-1, ecran 2.8 inch, parola, 1.500 fete, 2.000 amprente, 2.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: LC-MV360-W-1.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch, TFT
Capacitate amprente2.000
Capacitate carduri2.000 (EM)
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, USB-host, WiFi (optional)
FunctiiSMS, DTS, sonerie programabila, self-service query, comutare status automat, intrare T9, photo ID, camera, multi-verificare, iesire 12V, RS232 printer (cablu obtional
Interfata control accesblocare electrica externa, buton iesire, alarma
Viteza de verificare≤ 1 sec
Alimentare12V DC/1.5A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni167.5 x 148.8 x 32.2 mm
Greutate380 g
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător LC-MV360-W-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces facial IP ZKTeco LC-MV360-W-1, ecran 2.8 inch, parola, 1.500 fete, 2.000 amprente, 2.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate