Controler de acces facial IP ZKTeco TA-UFACE-402-1, RFID, ecran 4.3 inch, 3.000 fete, 4.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75178
2.423,59 RON
  • Ecran: 4.3 inch, TFT tactil
  • Capacitate fete: 3.000
  • Capacitate amprente: 4.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 100.000
Detalii

Controler de acces facial IP ZKTeco TA-UFACE-402-1, RFID, ecran 4.3 inch, 3.000 fete, 4.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-UFACE-402-1.

Specificații tehnice

Ecran4.3 inch, TFT tactil
Capacitate fete3.000
Capacitate amprente4.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, USB host, Wifi (optional)
Functiicomutare automata status, self-service query, cod delucru, SMS, DST, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, sonerie programabila, photo ID
Alimentare12V/3A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni193.6 x 165 x 111 mm
Greutate1.87 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-UFACE-402-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces facial IP ZKTeco TA-UFACE-402-1, RFID, ecran 4.3 inch, 3.000 fete, 4.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate