Controler de acces facial IP ZKTeco TA-VF380ZMM-1, RFID, 2.8 inch, 3.000 fete, 50.000 carduri, 1.000.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75158
2.008,36 RON
  • Ecran: 2.8 inch
  • Capacitate fete: 3.000 (1:N)
  • Capacitate carduri: 50.000 (EM)
  • Numar evenimente: 1.000.000
  • Comunicare: IP, USB (host), WiFi (optional)
Detalii

Controler de acces facial IP ZKTeco TA-VF380ZMM-1, RFID, 2.8 inch, 3.000 fete, 50.000 carduri, 1.000.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-VF380ZMM-1.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch
Capacitate fete3.000 (1:N)
Capacitate carduri50.000 (EM)
Numar evenimente1.000.000
ComunicareIP, USB (host), WiFi (optional)
FunctiiID card, comutare status automat, self-service query, cod de lucru, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, DST, sonerie programabila, SMS, conectare incuietoare externa, senzor usa, buton iesire, alarma
Viteza de verificare≤ 1 sec
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni104.7 x 160 x 36 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-VF380ZMM-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces facial IP ZKTeco TA-VF380ZMM-1, RFID, 2.8 inch, 3.000 fete, 50.000 carduri, 1.000.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate