Controler de acces facial IP ZKTeco VL-SPEEDFACE-H5L-2-W, ecran 5 inch, 6.000 fete, 10.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75221
3.130,85 RON
  • Ecran: 5 inch, tactil
  • Camera: 2 Megapixeli, lentile duale
  • Capacitate fete: 6.000
  • Capacitate amprente: 10.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (MF)
Detalii

Controler de acces facial IP ZKTeco VL-SPEEDFACE-H5L-2-W, ecran 5 inch, 6.000 fete, 10.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: VL-SPEEDFACE-H5L-2-W.

Specificații tehnice

Ecran5 inch, tactil
Camera2 Megapixeli, lentile duale
Capacitate fete6.000
Capacitate amprente10.000
Capacitate carduri10.000 (MF)
Numar evenimente200.000
FunctiiADMS, intrare T9, DST, Camera, ID utilizator din 9 cifre, niveluri de acces, grupuri, concediu, anti-passback, record query, comutare alarma tamper, multiple moduri de verificare
ComunicareTCP / IP, Wi-Fi (optional), RS232, RS485 pentru cititor extern, intrare/iesire Wiegand
Interfataincuietoare usa, senzor usa, alarma, buton iesire, intrare auxiliara
SoftwareZKBioAccess, ZKBioSecurity
Sistem de operareLinux
Audiodifuzor
Viteza de verificare≤ 1 sec
Alimentare12V/3A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni134.93 x 166.93 x 21.5 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător VL-SPEEDFACE-H5L-2-W
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces facial IP ZKTeco VL-SPEEDFACE-H5L-2-W, ecran 5 inch, 6.000 fete, 10.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate