Controler de acces facial IP ZKTeco VL-SPEEDFACE-V5L-RF-P-12-W, ecran 5 inch, 6.000 fete, 3.000 palme, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75241
2.472,44 RON
  • Ecran: 5 inch, tactil
  • Capacitate fete: 6.000
  • Capacitate palme: 3.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM & MF)
  • Numar evenimente: 200.000
Detalii

Controler de acces facial IP ZKTeco VL-SPEEDFACE-V5L-RF-P-12-W, ecran 5 inch, 6.000 fete, 3.000 palme, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: VL-SPEEDFACE-V5L-RF-P-12-W.

Specificații tehnice

Ecran5 inch, tactil
Capacitate fete6.000
Capacitate palme3.000
Capacitate carduri10.000 (EM & MF)
Numar evenimente200.000
Sistem de operareLinux
ComunicareTCP/IP, WiFi, intrare/iesire Wiegand, RS485
Interfata control accesconectare incuietoare externa, iesire alarma, intrare auxiliara
FunctiiID card, ADMS, intrare T9, DST, camera, ID utilizator din 9 cifre, nivel-uri de acces, grupuri, concediu, anti-passback, record query, alarma tamper, multiple moduri de verificare, cod QR ZKbioSecurity Software
SoftwareZKBioSecurity, ZKBioAccess
Viteza de recunoastere faciala≤ 1 sec
Alimentare12V/3A
Temperatura de functionare-10°C - +45°C
Umiditate10 % - 90 % RH
Dimensiuni91.93 x 202.93 x 21.5 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător VL-SPEEDFACE-V5L-RF-P-12-W
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces facial IP ZKTeco VL-SPEEDFACE-V5L-RF-P-12-W, ecran 5 inch, 6.000 fete, 3.000 palme, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate