Controler de acces IP biometric IP ZKTeco TA-US15C-1, RFID, ecran 3 inch, parola, 10.000 carduri, 3.000 amprente, 50.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75118
1.508,00 RON
  • Ecran: 3 inch, TFT
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Capacitate amprente: 3.000
  • Numar evenimente: 50.000
  • Frecventa: 125 KHz
Detalii

Controler de acces IP biometric IP ZKTeco TA-US15C-1, RFID, ecran 3 inch, parola, 10.000 carduri, 3.000 amprente, 50.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-US15C-1.

Specificații tehnice

Ecran3 inch, TFT
Capacitate carduri10.000 (EM)
Capacitate amprente3.000
Numar evenimente50.000
Frecventa125 KHz
Prompter vocalDa
Sonerie externa/alarmaDa
Indicatori LEDDa (verde/rosu)
ComunicareTCP/IP
Interfata USBDa
Taste functii4, SMS
Alimentare12V DC, 1.5 A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni14 x 16.5 x 4.6 cm
Greutate0.43 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-US15C-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric IP ZKTeco TA-US15C-1, RFID, ecran 3 inch, parola, 10.000 carduri, 3.000 amprente, 50.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate