Controler de acces IP biometric ZKTeco FPA-1700, Wiegand, EM, 125 KHz, 10.000 carduri, 1.500 amprente, 30.000 evenimente, interior/exterior

În stoc
SKU
SPY-24849
1.672,70 RON
  • Stocare cartele: 10.000
  • Stocare amprente: 1.500
  • Stocare evenimente: 30.000
  • Cartele: EM4100 sau compatibil
  • Frecventa: 125 KHz
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco FPA-1700, Wiegand, EM, 125 KHz, 10.000 carduri, 1.500 amprente, 30.000 evenimente, interior/exterior

Marcă: ZKTeco. Cod producător: FPA-1700.

Specificații tehnice

Stocare cartele10.000
Stocare amprente1.500
Stocare evenimente30.000
CarteleEM4100 sau compatibil
Frecventa125 KHz
ConectivitateTCP/IP, RS485, Wiegand 26/34 (2 porturi - intrare cititor extern, iesire pentru conectare in cadrul unui sistem integrat de control acces)
Grad de protectie carcasaIP65 (resistenta extrema la conditiile de mediu)
Control accessenzor usa, alarma, buton iesire, sonerie, incuietoare electrica fail-safe sau fail-secure (releu)
Caracteristiciinterfata si ghid vocal in limbile romana, maghiara si engleza, anti pass-back, anti-tamper
Alimentare12 Vcc, 3A
Consum/standby500 mA/50 mA
Temperatura de functionare-20°C - +50°C
Umiditate20 – 80 %
Dimensiuni185 x 62.5 x 41.5 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător FPA-1700
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco FPA-1700, Wiegand, EM, 125 KHz, 10.000 carduri, 1.500 amprente, 30.000 evenimente, interior/exterior

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate