Controler de acces IP biometric ZKTeco GL-PROBIO-1, ecran 2.8 inch, EM, 4.000 amprente, 6.000 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-62273
2.749,20 RON
  • Autentificare: fata/card/amprenta/parola
  • Capacitate fete: 2000 (1:N), 4.000 (1:1)
  • Capacitate carduri: 10.000
  • Capacitate amprente: 4.000
  • Tip card acceptat: EM (125 KHz)
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco GL-PROBIO-1, ecran 2.8 inch, EM, 4.000 amprente, 6.000 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-PROBIO-1.

Specificații tehnice

Autentificarefata/card/amprenta/parola
Capacitate fete2000 (1:N), 4.000 (1:1)
Capacitate carduri10.000
Capacitate amprente4.000
Tip card acceptatEM (125 KHz)
Numar evenimente100.000
Ecran2.8 inch, LCD
Poze utilizator4.000
Poze evenimente2.000
ComunicareTCP/IP, RS485, USB Host, Wiegand (I/O), releu securitate
Functii standardnivel-uri de acces/grup-uri/vacante, DST/programare sonerie, mod duress, anti-passback, interogare inregistrare, wallpaper & screen saver
Interfata control accessiesire releu incuietoare, iesire alarma/intrare auxiliara, iesire buton, senzor usa, iesire sonerie
CompatibilitateWiegand slave reader, RS485 FP Slave Reader, ZKBioSecurity Software
AlgoritmZKFace v7.0 & ZKFinger v10.0
AmprentaFAR - ≤ 0.0001%; FRR - ≤ 0.01%
FataFAR - ≤ 0.001%; FRR ≤ 1%
Curent< 500 mA
Alimentare12V DC
Temperatura de functionare-10°C - +50°C
Dimensiuni190.5 × 85 × 103 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-PROBIO-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco GL-PROBIO-1, ecran 2.8 inch, EM, 4.000 amprente, 6.000 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate