Controler de acces IP biometric ZKTeco GL-PROCAPTURE-X-B-1, ecran 2.4 inch, EM, 20.000 amprente, 50.000 carduri, 500.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75448
2.658,61 RON
  • Autentificare: amprenta/card/parola
  • Capacitate amprente: 20.000
  • Capacitate carduri: 50.000
  • Tip card acceptat: EM (125 KHz)
  • Numar evenimente: 500.000
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco GL-PROCAPTURE-X-B-1, ecran 2.4 inch, EM, 20.000 amprente, 50.000 carduri, 500.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-PROCAPTURE-X-B-1.

Specificații tehnice

Autentificareamprenta/card/parola
Capacitate amprente20.000
Capacitate carduri50.000
Tip card acceptatEM (125 KHz)
Numar evenimente500.000
Ecran2.4 inch, LCD
ComunicareTCP/IP, RS485, USB Host, Wiegand (I/O)
Tip tastaturatactila
Functii standardnivel-uri de acces/grup-uri/vacante, DST/programare sonerie, mod duress, anti-passback, interogare inregistrare
Interfata control accessiesire releu incuietoare, iesire alarma/intrare auxiliara, iesire buton, senzor usa, releu securitate
Senzor amprentaSilkID
Standard PoEIEEE 802.3at
CompatibilitateWiegand slave reader, RS485 FP slave reader, ZKBioSecurity
Algoritm amprentaZKFinger v10.0
AmprentaFAR - ≤ 0.0001%; FRR - ≤ 0.01%
Curent< 500 mA
Alimentare12V DC, 3A / PoE
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Dimensiuni200.5 × 88.5 × 28.7 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-PROCAPTURE-X-B-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco GL-PROCAPTURE-X-B-1, ecran 2.4 inch, EM, 20.000 amprente, 50.000 carduri, 500.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate