Controler de acces IP biometric ZKTeco ICLOCK700, Wiegand, ecran 3.5 inch, cod PIN, 8.000 amprente, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-24872
2.821,54 RON
  • Ecran: 3.5 inch, TFT
  • Capacitate amprente: 8.000 amprente
  • Stocare evenimente: 200.000
  • Viteza de verificare: < 0.5 sec
  • Conectivitate: TCP/IP, RS485/232 si USB (host si client)
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco ICLOCK700, Wiegand, ecran 3.5 inch, cod PIN, 8.000 amprente, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: ICLOCK700.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch, TFT
Capacitate amprente8.000 amprente
Stocare evenimente200.000
Viteza de verificare< 0.5 sec
ConectivitateTCP/IP, RS485/232 si USB (host si client)
FunctiiWorkcode, SMS, DST, Webserver, Scheduled-bell, Self-Service Query, Automatic Status Switch, Photo ID, Multiple Verify Mode,T9 Input, Anti-passback, Camera, Built-in battery
Control accessenzor usa, buton iesire, alarma, incuietoare electrica fail-safe sau fail-secure (releu), intrare Wiegand pentru cititor de proximitate
SoftwareZKTime.Net, ZKTime 5.0
Alimentare12V DC, 3 A
Dimensiuni225 x 166 x 46.3 mm
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 %
Greutate2.05 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător ICLOCK700
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco ICLOCK700, Wiegand, ecran 3.5 inch, cod PIN, 8.000 amprente, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate