Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-ICLOCK-360ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 10.000 carduri, 8.000 amprente, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75124
1.790,29 RON
  • Ecran: 3.5 inch
  • Capacitate amprente: 8.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 200.000
  • Comunicare: TCP/IP, RS232, USB-host
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-ICLOCK-360ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 10.000 carduri, 8.000 amprente, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-ICLOCK-360ZMM-1.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch
Capacitate amprente8.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente200.000
ComunicareTCP/IP, RS232, USB-host
Functiicode de lucru, SMS, DST, sonerie programabila, self-service query, comutator status automat, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, photo ID
SoftwareZKTime.Net 3.0, BioTime 8.0
Timp de verificare≤ 1 sec
Alimentare12V DC/1.5A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni192 x 140 x 41 mm
Greutate1.05 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-ICLOCK-360ZMM-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-ICLOCK-360ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 10.000 carduri, 8.000 amprente, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate