Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-ICLOCK-700ZMM-0, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75145
2.610,14 RON
  • Ecran: 3.5 inch, TFT
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM + Mifare)
  • Capacitate amprente: 8.000
  • Numar evenimente: 200.000
  • Comunicare: RS232/485, TCP/IP, USB-host/client
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-ICLOCK-700ZMM-0, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-ICLOCK-700ZMM-0.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch, TFT
Capacitate carduri10.000 (EM + Mifare)
Capacitate amprente8.000
Numar evenimente200.000
ComunicareRS232/485, TCP/IP, USB-host/client
Functiicode de lucru, SMS, DST, Server WEB, sonerie programabila, self-service Query, comutare status automat, photo ID, intrare T9, anti-passback, camera, baterie incorporata, mod de verificare multiplu
Interfata control accesblocare electrica externa, senzor usa, buton exit, alarma, sonerie
Semnal Wiegandintrare/iesire
SoftwareZKTime.Net 3.0
Viteza de verificare≤ 1 sec
Alimentare12V DC/3A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni225.2 x 166 x 46.3 mm
Greutate1.94 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-ICLOCK-700ZMM-0
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-ICLOCK-700ZMM-0, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate