Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-IN01AZMM220-1, ecran 3 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75092
1.710,93 RON
  • Ecran: 3 inch
  • Capacitate amprente: 3.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 100.000
  • Comunicare: TCP/IP, RS232, USB (host/client)
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-IN01AZMM220-1, ecran 3 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-IN01AZMM220-1.

Specificații tehnice

Ecran3 inch
Capacitate amprente3.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, RS232, USB (host/client)
Functiicod de lucru, SMS, DST, baterie incorporata, mod de verificare multiplu, self-service query, comutare status automat
SoftwareZKTime.Net 3.0, ZKTime Enterprize/Lite
Viteza de verificare≤ 0.5 sec
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni211.5 x 159.4 x 47.8 mm
Greutate1.4 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-IN01AZMM220-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-IN01AZMM220-1, ecran 3 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate