Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-IN05A-W-1, WiFi, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75095
2.199,90 RON
  • Ecran: 2.8 inch, color LCD
  • Capacitate amprente: 3.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 100.000
  • Comunicare: RS232/485, TCP/IP, WiFi, USB-host
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-IN05A-W-1, WiFi, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-IN05A-W-1.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch, color LCD
Capacitate amprente3.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente100.000
ComunicareRS232/485, TCP/IP, WiFi, USB-host
Functii standardDST, sonerie programabila, self-service query, comutare status automat, photo ID, intrare T9, baterie incorporata
Interfata control accesblocare electrica externa, senzor usa, buton exit, alarma, sonerie usa, 2 relee
Semnal Wiegandintrare & iesire
SoftwareZKTime Enterprise, ZKTime Small Business, BioTime 7, ZKTime.Net
Viteza de verificare≤ 1 sec
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni213 x 155 x 107.81 mm
Greutate1.6 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-IN05A-W-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-IN05A-W-1, WiFi, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate