Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-MB560-VL, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 fete, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75201
1.930,73 RON
  • Ecran: 2.8 inch, TFT
  • Capacitate fete: 3.000
  • Capacitate amprente: 3.000
  • Capacitate carduri: 10.000
  • Numar evenimente: 100.000
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-MB560-VL, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 fete, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-MB560-VL.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch, TFT
Capacitate fete3.000
Capacitate amprente3.000
Capacitate carduri10.000
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, WiFi (optional), USB host
FunctiiADMS, cod de lucru, DST, self-service query, comutare status automat, intrare T9, camera, ID utilizator din 9 cifre, multiple moduri de verificare, sonerie programabila
Sistem de operareLinux
Interfata control accesconectare incuietoare externa, senzor usa, buton iesire
Viteza de verificare≤ 1 sec
SoftwareBioTime 8.0
Culoarealb
Alimentare12V/1.5 A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni170 x 138 x 38.55 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-MB560-VL
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-MB560-VL, ecran 2.8 inch, parola, 3.000 fete, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate