Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-P260-1, ecran 2.8 inch, parola, 600 palme, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75179
1.869,57 RON
  • Ecran: 2.8 inch, LCD color
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM - 125 KHz)
  • Capacitate amprente: 3.000
  • Capacitate palme: 600
  • Numar evenimente: 100.000
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-P260-1, ecran 2.8 inch, parola, 600 palme, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-P260-1.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch, LCD color
Capacitate carduri10.000 (EM - 125 KHz)
Capacitate amprente3.000
Capacitate palme600
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, WiFi, 3G (opotional)
CaracteristicăInterfata USB 2.0 (host)
Functii control accesRS232 pentru printer extern, RS485 pentru cititor de amprente, 2 relee, intrare-iesire Wiegand, 1 intrare
Taste functiiF1-4
Functiicomutare status automat, sel-service query, DST, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, sonerie programabila, blocare pe baza de fotografie, senzor, buton iesire
SoftwareZKTime.net 3.0, ZKTime.web 2.0, ZKTime 5.0, ZKAccess 3.5
Alimentare12V DC/3A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni213 x 155 x 107.81 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-P260-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-P260-1, ecran 2.8 inch, parola, 600 palme, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate