Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-PFACE-202B-1, ecran 4.3 inch, 600 palme, 2.000 amprente, 1.200 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75181
3.007,88 RON
  • Ecran: 4.3 inch, TFT tactil
  • Capacitate palme: 600
  • Capacitate amprente: 2.000
  • Capacitate fete: 1.200
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM - 125 KHz)
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-PFACE-202B-1, ecran 4.3 inch, 600 palme, 2.000 amprente, 1.200 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-PFACE-202B-1 (Black).

Specificații tehnice

Ecran4.3 inch, TFT tactil
Capacitate palme600
Capacitate amprente2.000
Capacitate fete1.200
Capacitate carduri10.000 (EM - 125 KHz)
Numar evenimente100.000
ComunicareTCP/IP, USB Host, WiFi (optional)
Interfataconectare incuietoare externa, senzor usa, buton iesire, alarma, iesire Wiegand
Functiicomutare status automat, self-service query, cod de lucru, SMS, DST, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, sonerie programabila, photo ID
Culoarenegru
Alimentare12V/3A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni193.6 x 165 x 111 mm
Greutate1.89 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-PFACE-202B-1 (Black)
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-PFACE-202B-1, ecran 4.3 inch, 600 palme, 2.000 amprente, 1.200 fete, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate