Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-U300CZMM-1, ecan 3 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75079
1.393,64 RON
  • Ecran: 3 inch
  • Numar amprente: 3.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 100.000
  • Comunicare: RS232/485, TCP/IP, USB-host, USB-client
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-U300CZMM-1, ecan 3 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-U300CZMM-1.

Specificații tehnice

Ecran3 inch
Numar amprente3.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente100.000
ComunicareRS232/485, TCP/IP, USB-host, USB-client
FunctiiSMS, cod de lucru, DST, sonerie programabila, self-service query, comutare status automat
SoftwareZKTime 5.0 (free), ZKTime.Net
Viteza de verificare≤ 0.5 sec
Alimentare5V DC/2A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni181.6 x 126 x 49 mm
Greutate1.2 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-U300CZMM-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-U300CZMM-1, ecan 3 inch, parola, 3.000 amprente, 10.000 carduri, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate