Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-UA140ZLM-1, ecran 2.8 inch, parola, 500 amprente, 1.000 carduri, 50.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75069
1.068,42 RON
  • Ecran: 2.8 inch, TFT
  • Capacitate amprente: 500
  • Capacitate carduri: 1.000 (EM)
  • Numar evenimente: 50.000
  • Comunicare: TCP/IP, USB-host
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-UA140ZLM-1, ecran 2.8 inch, parola, 500 amprente, 1.000 carduri, 50.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-UA140ZLM-1.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch, TFT
Capacitate amprente500
Capacitate carduri1.000 (EM)
Numar evenimente50.000
ComunicareTCP/IP, USB-host
Functiisonerie programabila, SMS, workcode, DLST, report SSR, Self-Service Query, comutare automata status, intrare T9, ID utilizator din 9 cifre, baterie de backup, ID card, sonerie externa
Interfata control accesblocare usa, buton exit
Alimentare12V DC, 1.5A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni185 x 140 x 30 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-UA140ZLM-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-UA140ZLM-1, ecran 2.8 inch, parola, 500 amprente, 1.000 carduri, 50.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate