Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-UA760-1-W, WiFi, ecran 2.8 inch, parola, 1.000 amprente, 3.000 carduri, 50.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75075
1.529,34 RON
  • Ecran: 2.8 inch
  • Capacitate amprente: 1.000
  • Capacitate carduri: 3.000 (EM)
  • Numar evenimente: 50.000
  • Comunicare: TCP/IP, WiFi, USB-host
Detalii

Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-UA760-1-W, WiFi, ecran 2.8 inch, parola, 1.000 amprente, 3.000 carduri, 50.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-UA760-1-W.

Specificații tehnice

Ecran2.8 inch
Capacitate amprente1.000
Capacitate carduri3.000 (EM)
Numar evenimente50.000
ComunicareTCP/IP, WiFi, USB-host
FunctiiID utilizator din 9 cifre, intrare T9, SMS, DST, self-service Query, comutare status automat, sonerie
Interfata control accesblocare electrica externa, buton iesire
SoftwareZKTime Enterprise, ZKTime Small Business, BioTime 7, ZKTime.Net
Alimentare12V DC/1.5A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni186 x 138 x 43.6 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-UA760-1-W
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP biometric ZKTeco TA-UA760-1-W, WiFi, ecran 2.8 inch, parola, 1.000 amprente, 3.000 carduri, 50.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate