Controler de acces IP ZKTeco GL-PRORF-T-1, ecran 2.4 inch, EM, 50.000 carduri, cod PIN, 100.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75444
1.570,14 RON
  • Moduri de identificare: card RFID/cod numeric (PIN)
  • Tastatura: iluminata cu touch
  • Ecran: LCD color
  • Diagonala ecran: 2.4 inch
  • Capacitate carduri: 50.000
Detalii

Controler de acces IP ZKTeco GL-PRORF-T-1, ecran 2.4 inch, EM, 50.000 carduri, cod PIN, 100.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: GL-PRORF-T-1.

Specificații tehnice

Moduri de identificarecard RFID/cod numeric (PIN)
Tastaturailuminata cu touch
EcranLCD color
Diagonala ecran2.4 inch
Capacitate carduri50.000
Capacitate poze utilizatori3000
Capacitate evenimente poze7.000
Numar evenimente100.000
SoftwareZKBioSecurity
CameraDual IR
Unghi camera120°
Carduri compatibile cititeEM (125 KHz)
Alarmaanti-demontare
ComunicareTCP-IP/USB host/Wiegand (I si O)/releu securitate
Montajinterior
Culoarenegru + gri
Curent< 500 mA
Alimentare12V DC
Temperatura de functionare-10°C - +50°C
Dimensiuni195.5 × 87 × 35 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător GL-PRORF-T-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP ZKTeco GL-PRORF-T-1, ecran 2.4 inch, EM, 50.000 carduri, cod PIN, 100.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate