Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-580ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75140
2.345,59 RON
  • Ecran: 3.5 inch, TFT
  • Capacitate amprente: 8.000
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 200.000
  • Comunicare: RS-232/485, TCP/IP, USB client/host
Detalii

Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-580ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-ICLOCK-580ZMM-1.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch, TFT
Capacitate amprente8.000
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente200.000
ComunicareRS-232/485, TCP/IP, USB client/host
Viteza de verificare≤ 1 sec
SoftwareZKTime Enterprise, ZKTime Small Business, BioTime 7, ZKTime.Net 3.0
Taste functiiF1-8
Alimentare12V DC/1.5A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni189 x 136 x 44 mm
Greutate1.3 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-ICLOCK-580ZMM-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-580ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 8.000 amprente, 10.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate