Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-S500ZMM-12, RFID, ecran 3.5 inch, parola, 30.000 carduri, 200.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75128
1.758,53 RON
  • Ecran: 3.5 inch
  • Capacitate carduri: 30.000 (EM + Mifare)
  • Numar evenimente: 200.000
  • Comunicare: TCP/IP, RS232/485, USB
  • Functii: cod de lucru, SMS, DST, sonerie programabila, self-service query, comutator status automat, intrare T9, photo ID
Detalii

Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-S500ZMM-12, RFID, ecran 3.5 inch, parola, 30.000 carduri, 200.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-ICLOCK-S500ZMM-12.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch
Capacitate carduri30.000 (EM + Mifare)
Numar evenimente200.000
ComunicareTCP/IP, RS232/485, USB
Functiicod de lucru, SMS, DST, sonerie programabila, self-service query, comutator status automat, intrare T9, photo ID
SoftwareZKTime Enterprise, ZKTime Small Business, BioTime 7, ZKTime.Net
Timp de verificare≤ 0.5 sec
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni192 x 140 x 41 mm
Greutate1.05 Kg
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-ICLOCK-S500ZMM-12
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-S500ZMM-12, RFID, ecran 3.5 inch, parola, 30.000 carduri, 200.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate