Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-S680ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 10.000 carduri, 50.000 evenimente

În stoc
SKU
SPY-75149
1.914,33 RON
  • Ecran: 3.5 inch, TFT
  • Capacitate carduri: 10.000 (EM)
  • Numar evenimente: 50.000
  • Comunicare: TCP/IP, RS232/485, USB (host & client)
  • Functii: cod de lucru, SMS, DST, Self-service query, comutare status automat, sonerie programabila, photo ID, anti-passback, ID card
Detalii

Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-S680ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 10.000 carduri, 50.000 evenimente

Marcă: ZKTeco. Cod producător: TA-ICLOCK-S680ZMM-1.

Specificații tehnice

Ecran3.5 inch, TFT
Capacitate carduri10.000 (EM)
Numar evenimente50.000
ComunicareTCP/IP, RS232/485, USB (host & client)
Functiicod de lucru, SMS, DST, Self-service query, comutare status automat, sonerie programabila, photo ID, anti-passback, ID card
Interfata control accesincuietoare electrica externa, senzor usa, buton iesire, alarma
Semnal Wiegandintrare/iesire
SoftwareZKTime Enterprise, ZKTime Small Business, BioTime 7, ZKTime.Net 3.0
Viteza de verificare≤ 1 sec
Alimentare12V DC/1.5 A
Temperatura de functionare0°C - +45°C
Umiditate20 % - 80 % RH
Dimensiuni204.99 x 145 x 47.45 mm
Specificații
Specificații
Marcă ZKTeco
Cod producător TA-ICLOCK-S680ZMM-1
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Controler de acces IP ZKTeco TA-ICLOCK-S680ZMM-1, ecran 3.5 inch, parola, 10.000 carduri, 50.000 evenimente

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate