Cupla USB 3.0 A-A Schrack Toolless line HSEMRHDMWS

În stoc
SKU
SPY-64199
30,46 RON
  • Lungime: 34.3 mm
  • Latime: 16.2 mm
  • Inaltime: 19.3 mm
  • Masa neta: 10 g
  • Temperatura de functionare: intre -20°C si +65°C
Detalii

Cupla USB 3.0 A-A Schrack Toolless line HSEMRHDMWS

Marcă: Schrack. Cod producător: HSEMRU3AWS.

Specificații tehnice

Lungime34.3 mm
Latime16.2 mm
Inaltime19.3 mm
Masa neta10 g
Temperatura de functionareintre -20°C si +65°C
Specificații
Specificații
Marcă Schrack
Cod producător HSEMRU3AWS
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Cupla USB 3.0 A-A Schrack Toolless line HSEMRHDMWS

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate