Invertor On-grid trifazat Huawei SUN2000-150KTL-MG0, 150 kW, 165000 W, 7 MPPT

În stoc
SKU
SPY-94346
32.211,99 RON
  • Eficienta maxima: 98.6% @400 V, 98.8% @480 V
  • Eficienta europeana: 98.4%
  • Tensiune maxima de intrare: 1,100 V
  • Curent maxim pe MPPT: 48 A
  • Curent maxim pe intrare: 23 A
Detalii

Invertor On-grid trifazat Huawei SUN2000-150KTL-MG0, 150 kW, 165000 W, 7 MPPT

Marcă: Huawei. Cod producător: SUN2000-150KTL-MG0.

Specificații tehnice

Eficienta maxima98.6% @400 V, 98.8% @480 V
Eficienta europeana98.4%
Tensiune maxima de intrare1,100 V
Curent maxim pe MPPT48 A
Curent maxim pe intrare23 A
Curent de scurtcircuit maxim pe MPPT66 A
Tensiune de pornire200 V
Interval de functionare MPPT200 V ~ 1,000 V
Numar de trackere MPPT7
Numar maxim de intrari per MPPT3
Putere nominala activa AC150,000 W
Putere aparenta maxima AC165,000 VA
Putere activa maxima AC (cosφ=1)165,000 W
Tensiune nominala de iesire380 V / 400 V / 480 Vac
Frecventa retea AC50 Hz / 60 Hz
Curent nominal de iesire227.9 A @380 V, 216.5 A @400 V, 180.4 A @480 Vac
Curent maxim de iesire253.2 A @380 V, 240.5 A @400 V, 200.5 A @480 Vac
Factor de putere ajustabil0.8 leading... 0.8 lagging
Distorsiune armonica totala AC (THDi)< 1%
Protectie anti-islandingDa
Protectie supracurent ACDa
Protectie polaritate inversa DCDa
Monitorizare defect string PVDa
Descarcator de supratensiune DCTip II
Descarcator de supratensiune ACTip II
Detectie rezistenta izolatie DCDa
Unitate monitorizare curent rezidualDa
Deconector smart pe nivelDa
Protectie arc electricDa
Detectie temperatura terminaleDa
Recuperare PIDDa
Protectie impotriva defectului la impamantare PVDa
DisplayLED + adaptor WLAN + aplicatie FusionSolar
RS485Da
USBDa
Smart Dongle4G / WLAN (optional)
BUS de monitorizare (MBUS)Da (necesita transformator de izolare)
Dimensiuni (W x H x D)1,000 x 710 x 395 mm
Greutate (cu placa de montaj)102 kg
Temperatura de functionare-25°C ~ 60°C
Metoda de racireSmart Air Cooling
Altitudine maxima de operare4,000 m (13,123 ft.)
Umiditate relativa0 ~ 100%
Conector DCAmphenol HH4
Conector ACWaterproof Connector + OT/DT Terminal
Grad de protectieIP66
TopologieFara transformator
Specificații
Specificații
Marcă Huawei
Cod producător SUN2000-150KTL-MG0
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Invertor On-grid trifazat Huawei SUN2000-150KTL-MG0, 150 kW, 165000 W, 7 MPPT

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate