Kit automatizare poarta batanta Nice Home MAESTRO200, 250 Kg, 2.2 m/canat, 24 V

În stoc
SKU
SPY-81341
2.721,99 RON
  • Alimentare: 24 V
  • Cuplu maxim: 150 Nm
  • Cuplu nominal: 50 Nm
  • Viteza: 1.3 rotatii/per minut
  • Viteza cuplului nominal: 2.7 rotatii/per minut
Detalii

Kit automatizare poarta batanta Nice Home MAESTRO200, 250 Kg, 2.2 m/canat, 24 V

Marcă: Nice. Cod producător: MAESTRO200.

Specificații tehnice

Alimentare24 V
Cuplu maxim150 Nm
Cuplu nominal50 Nm
Viteza1.3 rotatii/per minut
Viteza cuplului nominal2.7 rotatii/per minut
Consum energie120 W
Lungime max poarta2.2 metri
Greutate maxima250 Kg
Dimensiune motor237 x 155 x 290 mm
Temperatura functionare-20° +50
Unghi maxim deschidere110°
Cicluri de lucru20/ora
Grad de protectieIP54
Greutate6.2
Specificații
Specificații
Marcă Nice
Cod producător MAESTRO200
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Kit automatizare poarta batanta Nice Home MAESTRO200, 250 Kg, 2.2 m/canat, 24 V

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate