Kit automatizare usa garaj Nice SNA7, 10.5 m2/11.8 m2, 250 W, 230V AC

În stoc
SKU
SPY-71434
1.035,99 RON
  • Suprafata maxima usa sectionala: 10.5 m²
  • Suprafata maxima usa basculanta: 11.8 m²
  • Viteza reglabila: 0.11 - 0.20
  • Cursa: 2500/3500 mm
  • Ciclu de lucru: 50/zi
Detalii

Kit automatizare usa garaj Nice SNA7, 10.5 m2/11.8 m2, 250 W, 230V AC

Marcă: Nice. Cod producător: SNA7.

Specificații tehnice

Suprafata maxima usa sectionala10.5 m²
Suprafata maxima usa basculanta11.8 m²
Viteza reglabila0.11 - 0.20
Cursa2500/3500 mm
Ciclu de lucru50/zi
Grosime sina35 mm
Putere de pornire250W
Curent absorbit0.8 A
Grad de protectieIP40
Alimentare230V AC
Temperatura de functionare-20°C - +50°C
Dimensiuni311 x 327 x 315 mm
Greutate15/15.5 Kg
Frecventa portanta433,92 MHz
Capacitate estimata200 m (in exterior); 35 m (in interiorul cladirilor) - Capacitatea transmitatoarelor si capacitatea de receptare a receptoarelor ar putea fi influentate de eventualele dispozitive de operare din zona aceleiasi frecvente
CodificareO-Code 72 bit; cod dinamic
Alimentare3 Vdc; baterie pe litiu, tip CR2032
Autonomia bateriei2 ani (cu 10 transmisii pe zi)
Grad de protectieIP 40 (utilizare in medii protejate)
Dimensiuni44 x 55 x 10 mm
Greutate11 g
Specificații
Specificații
Marcă Nice
Cod producător SNA7
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Kit automatizare usa garaj Nice SNA7, 10.5 m2/11.8 m2, 250 W, 230V AC

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate