Lentila pentru camere termografice SP40/H si SP60/H HikMicro HM-SP605-LENS

În stoc
SKU
SPY-84440
9.292,44 RON
  • Distanta focala: 12.6 mm
  • IFOV: 1.35 MRAD
  • Apertura: F1.0
  • Distanta minima de focalizare: 0.2 m
  • Temperatura de functionare: -20 pana la +50°C
Detalii

Lentila pentru camere termografice SP40/H si SP60/H HikMicro HM-SP605-LENS

Marcă: HikMicro. Cod producător: HM-SP605-LENS.

Specificații tehnice

Distanta focala12.6 mm
IFOV1.35 MRAD
AperturaF1.0
Distanta minima de focalizare0.2 m
Temperatura de functionare-20 pana la +50°C
Dimensiuni44.9 x 61.7 mm
Greutate195 g
CompatibilitateHikMicro SP40, SP40H, SP60 si SP60H
Camp vizualSP40/SP40H: 37.3°(H) x 27.8°(V); SP60/SP60H: 50°(H) x 37.3°(V)
Specificații
Specificații
Marcă HikMicro
Cod producător HM-SP605-LENS
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Lentila pentru camere termografice SP40/H si SP60/H HikMicro HM-SP605-LENS

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate