Monitor gaming curbat LED Dahua LM27-E230C, 27 inch, Full HD, 165 Hz, DP1.2x1, HDMI 1.4x2, Audio Out x1, 1 ms (MPRT), Wide

În stoc
SKU
SPY-83907
1.169,25 RON
  • Putere consumata: 31 W
  • Greutate: 3.98 Kg
  • Latime: 613.03 mm
  • Inaltime: 365.18 mm
  • Culoare: Negru
Detalii

Monitor gaming curbat LED Dahua LM27-E230C, 27 inch, Full HD, 165 Hz, DP1.2x1, HDMI 1.4x2, Audio Out x1, 1 ms (MPRT), Wide

Marcă: Dahua. Cod producător: LM27-E230C.

Specificații tehnice

Putere consumata31 W
Greutate3.98 Kg
Latime613.03 mm
Inaltime365.18 mm
CuloareNegru
Diagonala27 inch
Tehnologie displayLED
Tip rezolutieFull HD
Rezolutie optima1920 x 1080
Tip iluminare fundalELED
Aspect imagine16:9
Format ecranWide
Luminozitate250 nt
Timp de raspuns1 ms
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala178 / 178 °
Contrast tipic4000:1
Rata de refresh (maximala)165 Hz
Porturi video2x HDMI 1.4 / 1 x DP 1.2
Porturi audio1 x iesire audio
Montare pe perete75 x 75mm VESA (suportul VESA nu este inclus)
Specificații
Specificații
Marcă Dahua
Cod producător LM27-E230C
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Monitor gaming curbat LED Dahua LM27-E230C, 27 inch, Full HD, 165 Hz, DP1.2x1, HDMI 1.4x2, Audio Out x1, 1 ms (MPRT), Wide

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate