Motor automatizare poarta batanta Nice HO7124, 2.4 m, 160 Kg, 24 V

În stoc
SKU
SPY-56878
1.766,94 RON
  • Lungime maxima canat: 2.4 m
  • Greutate maxima canat: 160 Kg
  • Absorbtie: 1.3 A
  • Putere: 280 W
  • Viteza: 1.68 RPM
Detalii

Motor automatizare poarta batanta Nice HO7124, 2.4 m, 160 Kg, 24 V

Marcă: Nice. Cod producător: HO7124.

Specificații tehnice

Lungime maxima canat2.4 m
Greutate maxima canat160 Kg
Absorbtie1.3 A
Putere280 W
Viteza1.68 RPM
Cuplu250 Nm
Ciclu de lucru35/ora
TehnologieBlueBUS
Grad de protectieIP54
Tensiune operare motor24 V
Temperatura de functionare-20°C - +50°C
Dimensiuni252 x 180 x 290 mm
Greutate9 Kg
Specificații
Specificații
Marcă Nice
Cod producător HO7124
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Motor automatizare poarta batanta Nice HO7124, 2.4 m, 160 Kg, 24 V

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate