Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 11" Celestron

În stoc
SKU
SPY-89904
2.023,43 RON
  • Compatibilitate telescop: tub optic de 11"
  • Lungime: 431.8 mm
  • Diametru: 327.66 mm
  • Greutate: 1.54 kg
Detalii

Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 11" Celestron

Marcă: Celestron. Cod producător: 94023.

Specificații tehnice

Compatibilitate telescoptub optic de 11"
Lungime431.8 mm
Diametru327.66 mm
Greutate1.54 kg
Specificații
Specificații
Marcă Celestron
Cod producător 94023
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 11" Celestron

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate