Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 14" Celestron

În stoc
SKU
SPY-89906
2.531,83 RON
  • Compatibilitate telescop: tub optic de 14"
  • Lungime: 520.7 mm
  • Diametru: 414.02 mm
  • Greutate: 1.18 kg
Detalii

Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 14" Celestron

Marcă: Celestron. Cod producător: 94024.

Specificații tehnice

Compatibilitate telescoptub optic de 14"
Lungime520.7 mm
Diametru414.02 mm
Greutate1.18 kg
Specificații
Specificații
Marcă Celestron
Cod producător 94024
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 14" Celestron

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate