Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 8" Celestron

În stoc
SKU
SPY-89899
1.311,67 RON
  • Compatibilitate telescop: tub optic de 8"
  • Lungime: 314.96 mm
  • Diametru: 241.3 mm
  • Greutate: 8.1 kg
Detalii

Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 8" Celestron

Marcă: Celestron. Cod producător: 94021.

Specificații tehnice

Compatibilitate telescoptub optic de 8"
Lungime314.96 mm
Diametru241.3 mm
Greutate8.1 kg
Specificații
Specificații
Marcă Celestron
Cod producător 94021
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 8" Celestron

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate