Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 9.25" Celestron

În stoc
SKU
SPY-89900
1.515,03 RON
  • Compatibilitate telescop: tub optic de 9.25"
  • Lungime: 365.76 mm
  • Diametru: 279.4 mm
  • Greutate: 1.18 kg
Detalii

Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 9.25" Celestron

Marcă: Celestron. Cod producător: 94022.

Specificații tehnice

Compatibilitate telescoptub optic de 9.25"
Lungime365.76 mm
Diametru279.4 mm
Greutate1.18 kg
Specificații
Specificații
Marcă Celestron
Cod producător 94022
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Parasolar anticondens din aluminiu cu capac 9.25" Celestron

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate