Router wireless dual-band Gigabit Hikvision DS-3WR30X, Wi-Fi 6, 4 porturi, 3000 Mbps

În stoc
SKU
SPY-94160
448,92 RON
  • Dimensiuni produs: 281.7 mm × 145.0 mm × 204.1 mm
  • Greutate neta: 0.40 kg
  • Temperatura de functionare: 0 ℃ pana la 40 ℃ (32 ℉ pana la 104 ℉)
  • Umiditate de functionare: 10% pana la 90% RH (fara condens)
  • Mod de instalare: Pe birou
Detalii

Router wireless dual-band Gigabit Hikvision DS-3WR30X, Wi-Fi 6, 4 porturi, 3000 Mbps

Marcă: HikVision. Cod producător: DS-3WR30X.

Specificații tehnice

Dimensiuni produs281.7 mm × 145.0 mm × 204.1 mm
Greutate neta0.40 kg
Temperatura de functionare0 ℃ pana la 40 ℃ (32 ℉ pana la 104 ℉)
Umiditate de functionare10% pana la 90% RH (fara condens)
Mod de instalarePe birou
Consum maxim de energie≤ 12 W
Viteza maxima Wi-Fi≤ 3000 Mbps 5GHz: 2402 Mbps, 2.4GHz: 574 Mbps
Standard wirelessIEEE 802.11a/n/ac/ax @5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax @2.4GHz
Banda de frecventa2.4 GHz,5 GHz
Putere de transmisie<20 dBm (2.4GHz), <23 dBm (5GHz)
Caracteristici wirelessMU-MIMO, TxBeamforming
Sensibilitate de receptie5 GHz: -89dBm@HE80-MCS0 -60dBm@HE80-MCS11, 2.4GHz: -93 dBm@HT40-MCS0 / -73 dBm@HT40-MCS7
Antena5 antene cu castig mare
Porturi WAN1 × 10/100/1000 Mbps Adaptive WAN
Porturi LAN3 × 10/100/1000 Mbps Adaptive LAN
AlimentareDC 12 V, 1 A
Buton de resetareDa
Moduri de operareRouting, Wireless Relay, Wired Bridge
Retea si conectivitateDHCP Server Guest Network Configuration Signal Adjustment WiFi Schedule VLAN WAN Self-Adaption IPv6 PPPoE Acces Internet prin IP static
Timp si sincronizareDaylight Saving Time Time Synchronization
SecuritateWPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK, WPA2-PSK/WPA3-SAE WPS rapid si sigur Ascundere SSID Control conexiuni terminale Firewall Login Authentication
VPN si retea avansataVPN Client Port Mapping DMZ UPnP
Metoda de administrareWeb, HPP, HC
UpgradeActualizare prin Web sau Aplicatie
Jurnal de sistemDa
Specificații
Specificații
Marcă HikVision
Cod producător DS-3WR30X
Recenzii
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Router wireless dual-band Gigabit Hikvision DS-3WR30X, Wi-Fi 6, 4 porturi, 3000 Mbps

Preferințe de confidențialitate

Poți refuza serviciile opționale și poți reveni oricând la această alegere.

Politica de confidențialitate